września 29, 2020

Manifestacja

Istnieje wiele różnych „definicji” słowa manifestować, ale najprostsza byłaby taka, że ​​manifestacja to „coś, co jest wprowadzane do twojej fizycznej rzeczywistości poprzez myśl, uczucia i przekonania”. Oznacza to, że wprowadzasz do swojej rzeczywistości wszystko, na czym się skupiasz. Możesz skupić się i manifestować poprzez medytację , wizualizację lub po prostu poprzez swoją świadomość lub podświadomość.

Pierwszą rzeczą do zrobienia podczas manifestacji jest przyjrzenie się swoim myślom i uczuciom. Czy czujesz się źle? Czy twoje myśli otaczają negatywność? Jeśli tak, możesz zacząć manifestować rzeczy, których nie chcesz w swojej rzeczywistości. Dlatego ważne jest, aby oczyścić umysł i mieć pozytywne myśli, gdy chcesz manifestować.

Manifestacja działa nie tylko na twoje myśli, musisz również działać. Może to być przykładowo ubieganie się o pracę, chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne.

Próba wizualizacji swoich myśli i uczuć związanych z pracą pomoże ci to poczuć się bardziej pozytywnie i będziesz bardziej zmotywowany do urzeczywistnienia tych zmian. To zmusi cię do podjęcia pewnych działań i ostatecznie zamanifestuje twoje cele w życiu.

Jak manifestować?

Krok 1: Wybierz, co chcesz zamanifestować 

Decydując się na coś konkretnego do zamanifestowania, ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, dlaczego chcesz mieć tę konkretną rzecz w swoim życiu. Na przykład nie ma sensu mówić, że chcesz rozpocząć nowy biznes w ciągu 24 godzin, chyba że naprawdę uważasz, że możesz osiągnąć ten cel następnego dnia. Możesz jednak wierzyć, że możesz z powodzeniem zamanifestować kolejny krok na swojej drodze do nowego biznesu w ciągu jednego dnia, w takim przypadku możesz ustawić to jako swój cel (np. Ukończenie biznesplanu, uzyskanie potrzebnej pożyczki lub znaleźć kogoś do współpracy).

Wybierając coś do zamanifestowania, zadaj sobie następujące pytania:

- Czy naprawdę tego chcę w głębi serca?

- Jak skorzystam z tego?

 - Kiedy myślę o tym, czy czuję się dobrze?

- Czy to będzie dobre dla mnie i dla innych?

Cokolwiek chcesz, powinno być większym dobrem i czymś, czego chcesz w sobie; najprawdopodobniej coś, co jest znaczącym krokiem na drodze do większego celu manifestacji.

Podsumowując: zdecyduj, czego chcesz, naprawdę połącz się z zamiarem posiadania tego i uwierz, że otrzymasz to, o co prosisz.

 Krok 2: Pozbądź się rzeczy, które staną Ci na drodze

Niestety, prawie zawsze coś stanie na Twojej drodze do sukcesu. To nie powinno cię przerażać, to tylko część całego procesu manifestacji .

Zwróć uwagę na te trzy najczęstsze blokady manifestacji:

- Negatywne przekonania / sposób myślenia

Jeśli emocjonalnie jesteś w złym miejscu, musisz najpierw nabrać odpowiedniego nastawienia, zanim będziesz mógł cokolwiek skutecznie zamanifestować. Nie możesz skupiać się na negatywności i oczekiwać, że przyciągniesz do swojego życia dobre rzeczy. Więc poświęć trochę czasu na praktykowanie samoopieki. Spróbuj medytacji i różnych technik odprężania.

- Toksyczni ludzie

Kiedy pracujesz nad urzeczywistnieniem swojego snu, musisz się upewnić, że nikt Cię nie powstrzymuje. Ludzie, którzy w Ciebie nie wierzą, zawsze Cię krytykują i narzekają na wszystko, są blokadami, które powstrzymają Cię przed daniem z siebie wszystkiego.

- Wyczucie czasu

Czasami wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Wszystko, czego chcesz, stanie się. ale nastąpi to we właściwym czasie i z właściwych powodów. Więc jeśli coś się teraz nie dzieje, nie oznacza to, że nigdy się nie wydarzy. Wciąż wierz i pracuj nad swoim celem.

Krok 3: Wizualizuj to, co chcesz zamanifestować

Prawdopodobnie znasz już podstawy wizualizacji i przynajmniej próbowałeś ćwiczyć te techniki kilka razy. W ramach obecnego zadania manifestacji zacznij od udania się w ciche i prywatne miejsce i poświęć tylko minutę na wizualizację tego, czego chcesz.

Włóż całą swoją energię i koncentrację, aby zobaczyć to okiem umysłu, pozwól, aby wszystkie dobre uczucia dotyczące celu się w tobie zgromadziły.

Ten krok działa najlepiej, jeśli wykonujesz wizualizację wielozmysłową; jeśli możesz zobaczyć, usłyszeć, powąchać, dotknąć i (jeśli to stosowne) posmakować rezultatu, który chcesz stworzyć. Zrób to tak realistycznie, jak to tylko możliwe, aby było prawie tak, jakby było już Twoje. Dodaj jak najwięcej szczegółów i nie próbuj sobie wyobrazić, w jaki sposób dana rzecz lub wynik staje się Twój; zamiast tego skup się wyłącznie na końcowym efekcie otrzymania tego, czego pragniesz.

Nie myśl o tym, jak zamanifestuje się twój pożądany przedmiot lub rezultat i nie próbuj patrzeć, jak przychodzi do ciebie za pośrednictwem jakiejkolwiek konkretnej osoby lub środków. Skoncentruj się na końcowym efekcie otrzymania rzeczy, której pragniesz.

Krok 4: Podejmij działania, aby manifestować to, czego chcesz

Resztę dnia możesz spędzić prawie normalnie; nie ma żadnego konkretnego działania, które musisz podjąć, aby manifestacja była możliwa.

Jeśli okaże się, że nie osiągniesz oczekiwanego wyniku, spójrz wstecz na pierwsze dwa kroki i przejdź przez nie jeszcze raz. Czasami zapisywanie tego, czego chcesz (i niektórych odpowiedzi na zadane pytania) może dać wszechświatowi dodatkowy impuls, jakiego potrzebuje, aby napędzić twoją manifestację.

Istnieje kilka typowych powodów, dla których twój cel nie może manifestować się szybko. W szczególności zastanów się, czy wątpisz w proces; Czy nie wierzysz, że dostaniesz to, o co prosisz, ponieważ uważasz, że nie zasługujesz na to, czy może wątpisz?

Wszelkie negatywne uczucia (np. Niepokój, zmartwienie, złość i wątpliwości) lub negatywne przekonania mogą zahamować Twoje wyniki.

Krok 5: Rozpoznaj i doceń 

Chociaż ten ostatni krok może na pierwszy rzut oka nie wyglądać na znaczący, w rzeczywistości może wiele zdziałać, aby ukształtować twój potencjał manifestacji w przyszłości. Zasadniczo, kluczową myślą jest to, że po osiągnięciu celu musisz w pełni docenić to, co masz. Możesz łatwo zapomnieć, że prosiłeś o to, co otrzymałeś, więc podejmij aktywne kroki, aby temu zapobiec.

Wróć do tego, co myślałeś i czułeś, kiedy wizualizowałeś swój pożądany cel i połącz te doświadczenia z nowym doświadczeniem posiadania tego, czego chcesz. Rozważ namacalny dowód, jaki posiadasz, że myśli są rzeczami i że myślenie w określony sposób może spowodować konkretne zmiany w otaczającym cię świecie.

Im bardziej nawiązujesz to połączenie i podkreślasz je, tym lepiej przejawiasz się w przyszłości (ponieważ zastąpisz negatywne, ograniczające przekonania i wątpliwości pewnymi, pozytywnymi myślami i uczuciami).

Skończyłeś wszystkie kroki manifestacji i czujesz się pozytywnie i zmotywowany… co teraz? Cóż, tak długo, jak możesz trzymać się tego uczucia i pozostawać pozytywnym, skup się na swoich celach i podejmij jakąś formę działania - zrobisz wszystko, co możesz!

Kiedy próbujesz zamanifestować coś w swoim życiu, istnieje wiele znaków, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby wiedzieć, że twoja manifestacja jest blisko. Niektóre będą małymi znakami, a inne mogą patrzeć ci prosto w twarz, bez twojej wiedzy.

Oto niektóre ze znaków, które mogą przyjść do ciebie, gdy twoja manifestacja będzie blisko:

- Słysząc o twoich pragnieniach.  Może to być podsłuchiwanie czyjejś rozmowy lub słuchanie radia, w którym mówi on o tym, czego chcesz.

- Czuć się podekscytowanym.  Jeśli zaczniesz rozwijać poczucie podniecenia, mimo że nie ma powodu, może to oznaczać, że twoja manifestacja jest blisko.

- Widzisz powtarzające się liczby. Powtarzające się liczby mają ważne znaczenie i są dobrym znakiem, że twoja manifestacja jest blisko. Zwróć uwagę na liczby, które widzisz.

- Inni ludzie rozmawiają o twoich celach.  Ludzie w Twoim życiu mogą poruszać Twoje cele w rozmowie, mówiąc Ci, że byłbyś w czymś dobry (nawet jeśli nie zdają sobie sprawy, że to jest Twój cel).

To tylko kilka znaków, które pokazują, że twoja manifestacja jest bliska bycia w twojej rzeczywistości. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na znaki, które widzisz i czuć podekscytowanie, że twoje manifestacje są blisko.


Zdjęcie: Elena Mozhvilo na Unsplash

Artykuł na podstawie własnego tłumaczenia strony:: https://www.thelawofattraction.com/manifest-something-want-24hrs-less/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz